1. Безпека дітей під час роботи в Інтернеті за комп'ютером

Windows 7 дає змогу встановити обмеження на використання комп’ютера дітьми, а також гарантувати безпеку дитини в Інтернеті, не зазираючи постійно на екран ПК з-поза її спини.

Функція батьківського контролю допомагає вам визначити максимальний час, який можуть проводити за комп’ютером ваші діти, а також вибирати програми та ігри, якими вони можуть користуватися (і, що особливо важливо, – коли). Функція батьківського контролю в Центрі Windows Media дає також змогу заблокувати доступ до небажаних телепередач і фільмів.

Щоб гарантувати безпеку дітей під час їхньої роботи в Інтернеті рекомендується батькам завантажити программу Безпека сім’ї Windows Live, ця безкоштовна програма дає змогу обмежити доступ дітей до певних веб-сайтів і звузити коло осіб в Інтернеті, з якими вони можуть спілкуватися. Також вона дозволяє переглядати корисні та зрозумілі звіти щодо їхньої діяльності в Інтернеті.

2. Безпека дітей в Інтернеті за допомогою мобільного зв'язку

Український оператор мобільного зв'язку «Київстар» надає нову послугу - «Батьківський контроль», яка забезпечує захист дітей від онлайн-загроз під час виходу в інтернет з мобільного телефону. Послуга «Батьківський контроль» покликана відкривати доступ з мобільного телефону тільки до переліку безпечних та корисних ресурсів для дітей. На момент запуску список складається з 44 сайтів – освітнього та розважального характеру. Веб-ресурси були запропоновані клієнтами і співробітниками «Київстар» і рекомендовані для дітей експертами Інституту психології ім. Г. Костюка НАПН України.

3. Оскільки переважна більшість батьків не має належної психолого-педагогічної підготовки та позбавлена почуття громадянської відповідальності за належне виховання своїх дітей, рекомендується проходити у педагогів навчання щодо підвищення педагогічної культури батьків.

4. Цікавитися інформацією про діяльність позашкільних навчальних закладів міста з метою залучення дітей до позакласної та гурткової діяльності: Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини», обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, обласна дитячо-юнацька спортивна школа, буковинська Мала академія учнівської молоді.

5. Цікавитись інформацією про репертуар драматичного та лялькового театрів, програми концертів органного залу та філармонії; роботу музеїв міста.

Кiлькiсть переглядiв: 519

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.